Aktuality

KRÁSNÉ VÁNOCE A VŠE NEJ!

Přejeme klidné a pokud možno pohodové sváteční dny v kruhu rodinném a doufáme,

že se setkáme v roce následujícím. 

TĚŠÍME SE NA VÁS - MOC :-)


obrázek


AKTUÁLNĚ K 15. 12. 2020

Vážení klienti,

vzhledem k rozhodnutí VLÁDY ČR je naše centrum od pátku 18. 12. 2020 opět uzavřeno.

To znamená, že páteční aktivity nebude možné uskutečnit. Velmi nás tato situace mrzí Cry

Přesné informace zjišťujeme u odpovědných institucí. Jakmile se dozvíme vše potřebné, održíte od nás e-mail.

Věřte, že tato situace nám nic dobrého nepřináší. My se ale nevzdáme a bude dál bojovat!!! 

Doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň 

AquaBella

tým OBNOVENÍ PROVOZU - ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Upozornění pro klienty a návštěvníky centra

Dovolujeme si informovat klienty a návštěvníky Baby Clubu, že jsou nadále povinni dodržovat všechna vládou nařízená bezpečnostní opatření spojená s prevencí šíření nemoci COVID-19.

 

 5 DŮLEŽITÝCH BODŮ:

 • Dezinfekce jsou ve všech prostorech centra - prosíme používejte ji, dodržujte rozestupy
 • Roušky jsou zapotřebí do společných prostor (bar, recepce, TV), u bazénu ne :-)
 • Z kapacitních důvodů je důležité omezit množství lidí, kteří se v centru pohybují ve stejnou dobu. Návštěvy babiček a dědečků  raději nechte až na klidnější časy.
 • Příchod na lekci plavání je dostačující cca  15 -20 minut, příchod na cvičení a rytmickou výchovu cca 5 minut před vaší lekcí.
 • Aklimatizace je důležitá. O tom není pochyb. Ale děkujeme, že po plavání se v  Baby Clubu zdržíte po dobu nezbytně nutnou.


Termíny do konce roku 2020

Protože jsme  byli nuceni uzavřít centrum na dlouhých 8 týdnů, bude AquaBella letos otevřena mezi svátky.

PLAVÁNÍ, CVIČENÍ, RYTMICKÉ HRÁTKY -  pondělí 21. 12. 20, úterý 22. 12. 20 a středa 23. 12. 20  - dle rozvrhu

PLAVEME - pondělí 28. 12. 20, úterý 29. 12. 20 a středa 30. 12. 20  - dle rozvrhu (již se nekoná cvičení a rytmické hrátky)

V lednu se opět potkáme 4. 1. 21 – všechny aktivity opět běží dle platného rozvrhu


Přijatá bezpečnostní opatření

 • Zvýšení objemu výměny vzduchu ve všech prostorách
 • Dezinfekce vnitřních prostor prostřednictvím UVC lampy mimo provozní dobu
 • Průběžné otírání exponovaných ploch dezinfekčním prostředkem během provozní dobyAKTUÁLNĚ - 30. 11. 2020

Vážení klienti,

na základě rozhodnutí vlády o znovuotevření provozů služeb plánujeme obnovit provoz Baby Clubu ve čtvrtek 3. 12. 2020.

Podrobnosti k obnovení provozu, prodloužení stávajících kurzů atd. budou postupně publikovány na našem webu ve složce AKTUALITY. Informace se budou průběžně doplňovat. Ty zásadní obdržíte v hromadném e-mailu.

Rezervační systém bude spuštěn nejdříve ve středu 2. 12. 2020. Prosíme vás o trpělivost, protože musíme provést celou řadu administrativních opatření a nastavení systému, která si vyžádají nějaký čas. Naším cílem je, aby systém fungoval k vaší maximální spokojenosti.

Velmi se na všechny - malé i velké těšíme!

AquaBella 

týmAKTUÁLNĚ - 13. 11. 2020 :-)

Vážení klienti AquaBelly (malí i velcí),

jak jistě víte, bohužel došlo k prodloužení nouzového stavu. V tuto chvíli nikdo z nás netuší, zda datum 20. 11. 2020 bude konečné pro všechna restriktivní nařízení vlády.  S největší pravděpodobností nikoliv a stav, kdy naše centrum zůstane uzavřeno, bude pokračovat.
I když nám dnes svitla naděje – že začátkem prosince by mohlo dojít k rozvolňování opatření!

Milé děti, tolik nám chybíte – není tu slyšet žádný smích, není tu vidět vaše snaha ani žádné pokroky na suchu i ve vodě.  Schází nám šťastné a rozesmáté dětské tvářičky i spokojený výraz pyšných rodičů. Všichni v AquaBelle jsme z toho skutečně moc smutní.

V tuto chvíli s Vámi bohužel nemůžeme být fyzicky. Nicméně čas běží a hlavně Ti nejmenší nám rostou  a jejich psychomotorický  vývoj běží  tím nejrychlejším tempem, kdy každý den a týden je znát.  My, Vaše plavací, cvičící a zpívající tety – instruktorky, jsme se proto domluvily a rozhodly Vám zpřístupnit krátká videa, abychom spolu mohli být alespoň  touto formou.

Pro rodiče kojenců  a nejmladších  cvičenců si Mgr. Lucie Hladká připravila první video
s ukázkami cvičení, které si můžete vyzkoušet  ve Vašich domovech.  Najdete zde návod na správné úchopy během cvičení, spoustu básniček a písniček, které můžete s Vašimi nejmenšími procvičovat.

Plavací tety budou postupně přidávat krátké ukázky nácviku plaveckých dovedností na suchu, případně ve vaně - tak, abyste se po návratu na bazén rychle adaptovali.

Videa jsme se rozhodli zveřejnit  na našem facebooku https://www.facebook.com/AquaBella-Baby-Club-616827258415090 bezplatně.

Nicméně budeme nesmírně vděční za jakýkoliv finanční příspěvek dle Vašich možností na podporu AquaBelly,  která dál musí hradit veškeré poplatky a zajistit stávající provoz centra.

Platbu můžete zasílat na náš firemní účet 215461429/0300 (do poznámky prosím uveďte jméno dítěte a aktivitu, na které se v centru účastníte). Moc rádi Vám pak po otevření centra osobně poděkujeme šálkem kávy či čaje.

I letos jsme připravili dárkové poukázky, které Vám rádi vystavíme na jakoukoliv částku
na veškeré aktivity centra. Poukázka může být i hezkým vánočním dárkem pro Vaše blízké.

Nadále platí, že veškeré nevyčerpané lekce cvičení, plavání (vč. těhulek) a rytmických hrátek, samozřejmě i vaničkování budou převedeny  v plné výši po otevření prostor Baby Clubu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - provozní záležitosti paní Jiřina Hromádková, klientské dotazy paní Klára Malíčková či přímo mne.

= JSME TU PRO VÁS =

Za celý kolektiv bych Vám chtěla v těchto podzimních dnech popřát  hlavně pevné zdraví, spoustu lásky, pohody a energie.  Moc  se opatrujte!

S přáním všeho dobrého


MUDr. Pavla Loudová

jednatelkaON-LINE PORADNA - Mgr. Lucie Hladká

Milé maminky i tatínkové, máme pro Vás překvapení - v této složité době můžete podpořit správný psychomotorický vývoj svého dítěte návštěvou ON-LINE PORADNY u lektorky Mgr. Lucie Hladké.
 
Probere s Vámi vývoj Vašeho dítěte, zkontroluje ho on-line nebo pomocí videí a doporučí nápravu obtíží, případně i další možnosti stimulace vývoje.
 
Dále pro Vás natočila VIDEOKURZ MASÁŽÍ DĚTÍ A KOJENCŮ - tak si v tomto sychravém období můžete zpříjemnit společný čas krásným něžným rituálem - masáží, užít si poklidnou atmosféru, ulevit svým dětem i sobě od stresu, podpořit své vzájemné vztahy a pomoci od bolavých dětských bříšek.
 
Více informací přímo u Mgr. Lucie Hladké - tel. 605 477 752, e-mail: lucie_hladka@centrum.cz, www.vyvijimsespravne.cz


obrázek


PRODEJ ZBOŽÍ - nepřerušen :-)

Tímto Vám nabízíme možnost zakoupit si zboží z našeho sortimentu - viz. foto.

V nabídce je:

- kosmetika zn. WELEDA a LAVERA

- zdravé lahve vč. příslušenství a termohrnky

- ručníky a ponča

- botky COQUI

- baťohy Mickey Mouse a mnoho dalšího....

 

Baby Club bude otevřen ve všení dny:

9.00 - 14.00hod.

(případně i déle po telefonické domluvě)

 

Těšíme se na Vás!

AquaBella tým


obrázek
obrázek
obrázek


AKTUÁLNĚ - 9. 10. 2020

Vážení  klienti, naši milí plaváčči, 

z rozhodnutí vlády ČR  jsme nuceni dnes k půlnoci 8. 10. 2020  pozastavit veškerý provoz našeho centra. 

Předpokládaná doba uzavření je nyní deklarovaná na 14 dnů - kalendářně tedy do pátku 23. 10. 2020, nicméně ani tento údaj nemusí být jako konečný. 

V tuto chvíli nám nezbývá, než rozhodnutí vlády plně respektovat a věřit v příznivý vývoj celé vzniklé situace a v brzké znovuotevření AquaBelly. 

Vás, naše klienty bych tímto chtěla ubezpečit, že nadále platí mnou již dříve k Vám adresovaná slova, že veškeré lekce cvičení a plavání, uhrazené pronájmy a vodnické soboty,  Vám budou v plné výši nahrazeny a kompenzovány hned, jak to situace dovolí. 

Lekce v Auksysu v tuto chvíli neomlouvejte!

Přeji Vám  a Vašim blízkým v tuto chvíli  hlavně pevné  zdraví,  hodně  sil a spoustu optimismu.

  

Za celý kolektiv AquaBelly 


Pavla Loudová

jednatelka  AKTUÁLNĚ - 1. 10. 2020

Vážení rodiče, naši milí klienti AquaBelly,


dovolte mi Vás informovat o nutných opatřeních, která se týkají provozu centra při vládou vyhlášeném nouzovém stavu, a to od pondělí 5. 10. 2020 na prozatím avizovaných 14 dnů.


Situace se však kdykoliv může změnit, stejně jako výklad vládou vydaných vyhlášek. Celé dění proto budeme nadále bedlivě monitorovat, abychom případně včas zareagovali.


Vše konzultujeme s okresní hygienickou stanicí, tak abychom v této nelehké době dostáli všem našim novým zákonem uloženým povinnostem a zároveň co možná nejšetrněji zasáhli do provozu centra.


1. LEKCE PLAVÁNÍ (bazén) – POKRAČUJEME VE STÁVAJICÍ FORMĚ


2. PÍSNIČKA (TV) – měníme její formu na „RYTMICKÉ HRÁTKY“ a skupinky budou rozděleny tak, abychom nepřekročili povolenou kapacitu účastníků (10 dětí s doprovodem)


3. CVIČENÍ RODIČE + DĚTI (TV) – budou probíhat ve stejných časových intervalech, ale jejich kapacita bude omezena (10 dětí s doprovodem na lekci)


Z tohoto důvodu již pracujeme na vytvoření rozvrhu lekcí cvičení v ON-LINE systému Auksys. Rodičům budou rozeslány na nahlášené emailové adresy přihlašovací údaje. Pokud budete potřebovat poradit jak se systémem pracovat – kontaktujte nás.
Klienti, kteří jsou v systému již zaregistrování uvidí rozvrh cvičení pod svým účtem.


Prosíme o důsledné omlouvání děti z lekcí cvičení tak, abychom mohli pružně zareagovat na počet přihlášených účastníků. Část z Vás pak případně přesunout na náhradní termín.


4. CVIČENÍ DĚTÍ BEZ RODIČŮ – POKRAČUJEME VE STÁVAJÍCÍ FORMĚ


5. Rušíme plánované plavecké soustředění v termínu 17. - 18. 10. 2020, o náhradním termínu Vás budeme informovat.


Bar a přilehlé prostory budou k dispozici výhradně pro klienty plavání pro jejich aklimatizaci po plaveckých lekcích. Tímto chceme požádat klienty, kteří budou opouštět tělocvičnu, aby se v centru zdržovali po dobu nezbytně nutnou (prostory lze využít na přebalení a nakojení dětí, WC) - obsluha recepce Vám ráda připraví kávu s sebou.


Chci Vám všem moc poděkovat za podporu, důvěru, za Vaši velkou trpělivost a pomoc při respektování všech pravidel. Věřím, že touto složitou dobou společně proplujeme a situaci zvládneme!


Tým AquaBelly je Vám plně k dispozici a neváhejte nás s případnými dotazy kontaktovat.

Za celý kolektiv

MUDr. Pavla Loudová                                                                
Jednatelka                                                                               SOBOTNÍ KURZY PLAVÁNÍ

Dobrý den,

během listopadu a prosince nabízíme opět možnost kurzů, které se budou konat v sobotu, více naleznete na přiloženém létáčku.

 

Budeme se tešit na Vás i Vaše děti!

 

AquaBella tým

 


obrázek


INTENZIVNÍ PLAVECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ - ZRUŠENO!!!

VELMI SE OMLOUVÁME, ALE ZHLEDEM K NOUZOVÉMU STAVU  a DALŠÍM OMEZUJÍCÍM OPATŘENÍM MZ ČR JE ŘÍJNOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ ZRUŠENO!

O náhradním termínu (zřejmě v listopadu, pokud se situace uklidní) budeme informovat :-)

 

DVOUDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ, které je určeno dětem starším 5ti let.

Čekají nás dva tréninky (dopolední a odpolední), přespání v tělocvičně ze středy na čtvrtek a také aktivity v tělocvičně nebo venku,

dle počasí.

Cena:             1.900,- Kč (za oba dva dny)

Cena zahrnuje oba dva dny 2x 60minut plavání, cvičení v tělocvičně, dopolední a odpolední svačiny, obědy a sobotní večeři.


obrázek


INFORMACE PRO KLIENTY - COVID-19

Vážení a milí klienti AquaBelly, 

v poslední době od Vás dostáváme řadu dotazů, jak budeme v centru postupovat v případě, že bude znovu vládou nařízeno jeho uzavření. 
Jak budou ochráněny zaplacené lekce, co s kurzy bude dál atd. atd. 
 
Rozhodla jsem se tedy poslat Vám několik informací k danému tématu. 
Celá skutečnost je pro nás stále nová, nejasná, vše se odvíjí prakticky z hodiny na hodinu.  
Prozatím dodržujeme všechna hygienou a vládou nařízená ustanovení a jsme Vám nesmírně vděční za Vaši spolupráci a osobní zodpovědnost při jejích dodržování. 

V situaci, kdy centrum bylo dle rozhodnutí vlády s okamžitou platností ze dne na den uzavřeno, jsme se ocitli 13. března 2020.
Tehdy jste ode mě dostali zprávu, ať se o své zaplacené lekce nebojíte, že vše bude možné nahradit, odchodit a vybrat. 

Myslím, že se nám tato slova podařilo dodržet.  Po otevření jsme začali plavat dle rozvrhů zbývajících lekcí z kurzu leden-březen, tak abyste měli možnost Vaše plavecké kurzy dokončit. 
Vypsali jsme bonusové lekce vedené lektorem a  po dobu několika týdnů byl bazén k dispozici na lekce volného plavání na náhrady. 

S Vámi, kteří jste jakýmkoliv způsobem nebyli s kompenzací spokojeni, jsme vše řešili individuálně v osobní rovině a já věřím, že k všeobecné spokojenosti. 
Pokud ne, prosím informujte mě, nikdo nejsme neomylný a nějaká situace mohla být nedořešena.

Podobným způsobem bychom postupovali i v případě, že budeme znovu prostory centra z rozhodnutí vlády uzavřít.
Prozatím pevně věříme, že se tak nestane.  A kdyby přeci jen, jakýkoliv výpadek bude plně kompenzován. 
Tak - abyste Vy, naši klienti, o zaplacené lekce nepřišli.     
Vaše spokojenost je naše priorita a moc si ceníme Vaší přízně a podpory  v této nelehké době. 
 
Za celý kolektiv 
 
MUDr. Pavla Loudová 
jednatelkaCVIČENÍ NA MÍČÍCH - nově i v úterý

Máme pro Vás další termín cvičení na zdravotních míčích s Mgr. Janou Havránkovou, zkušební lekce ZDARMA!

Každé úterý od 16:30 do 17:20 hod.

INFORMACE A PŘIHLÁŠKY u lektorky na tel.: 776 144 594 nebo  e-mailu: jana.havrankova@seznam.cz

 SAUNA - otvíráme 18.9.2020!

Nabízíme možnosti saunování pro dospělé i děti - více nalezenete na přilložením letáku.

Těšíme se na Vás!

 


obrázek


POWER JÓGA s Evou Juklíčkovou

Zveme Vás na POWER JÓGU s Evou Juklíčkovou - začínáme 15. 9. 2020 od 19.05hod.

Cena permanentky na 10 vstupů je 1.100,- Kč,

Rezervace a bližší informace u lektorky na tel: 605 262 422.


obrázek


MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - roušky od 10.9.2020

Vážení klienti,
vzhledem k novým nařízením MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ platným
od 10. 9. 2020, bychom Vás chtěli požádat,
o nošení roušek ve společných prostorách Baby Clubu. 
 
Ty bude povinné nosit ve společných prostorách, nevztahuje se na bazén a šatnu, tělocvičnu, na konzumaci jídla a pití.
 
Zde posíláme odkaz na přesné znění nových pravidel:
https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/09/Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani.pdf
- AquaBelly se týká odstavec a, t, x y
 
Děkujeme za pochopení!
 
AquaBella tým


obrázek


VODNICKÉ SOBOTY ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2020


AquaBella Vám opět nabízí termíny VODNICKÝCH VÍKENDŮ, volné plavání nabízí  možnost přijít do AquaBelly, i když nejste zapsáni v žádném kurzu plavání a můžete vzít s sebou přátele a kamarády. Termíny naleznete v přiloženém letáku.

Vzhledem k omezené kapacitě bazénu je třeba telefonická rezervace na tel. čísle: +420 325 518 026 nebo +420 739 488 901, nebo je možné si termín zarezervovat osobně na recepci v Baby Clubu Aquabella.

Maximální počet osob v bazénu je 15.

 

CENY PLATNÉ OD 1.1.2020:

Dospělý                       120,- Kč / 60 minut

Dítě                              80,- Kč / 60 minut


 
obrázek


DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ

Vážení a milí klienti, 

pevně věřím, že jste si letošní tak trochu"rozmarné" léto užili plnými doušky. My v AquaBelle se již pilně připravujeme na zahájení podzimního kurzu plavání, které s sebou přinese několik personálních změn. Dovolte mi, Vás o nich informovat. 

Nejdůležitější změnou je, že k 31. 8. 2020 ukončuje své mnohaleté působení naše milá Michaela Poupě, které nikdo neřekne jinak než "Míšo, Miško". 

V AquaBella Baby Clubu působila na pozici koordinátorky péče o klienty a také zajišťovala organizaci plaveckých kurzů i ostatních aktivit pro děti. Moc bych jí chtěla poděkovat za odvedenou práci. Také oceňuji, její vstřícný přístup k Vám - klientům, její neutuchající humor a laskavost.  

Veškeré kompetence za ní přebírá od 1. 9. 2020 - Klára Malíčková. 

Mnozí z Vás jste se s Klárkou setkali při plaveckých lekcích v bazénu a u vaničkování, které již několik let v AquaBelle vede. Pevně věřím, že s jejím přístupem k Vám a Vašim dětem budete také spokojeni. Přeji nám všem, aby se na nové pracovní pozici rychle zapracovala. 

Prosím směřujte na ni veškerou komunikaci ohledně plavání, zařazování do kurzů, cvičení, atd.

Bude Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech: 

Klára Malíčková

Tel. číslo: 607 208 802

E-mail: klara.malickova@aquabella.cz

Také bych chtěla poděkovat dalším dvěma odcházejícím instruktorkám plavání, které s námi dlouhodobě spolupracovaly, a to konkrétně Mgr. Renatě Kyselové a Alici Černovské. I jim patří velké díky za odvedenou práci v našem centru. 

Vám, našim klientům, přeji krásné poslední prázdninové dny a za celý kolektiv AquaBelly Baby Clubu vše dobré do následujících měsíců.   

Už se na Vás a Vaše děti moc těšíme a uděláme vše pro to, abyste se u nás cítili dobře. J

Začínáme 1. 9. 2020!

  

Za AquaBella Baby Club 

MUDr. Pavla Loudová 

Jednatelka  

 CVIČENÍ RODIČŮ A DĚTÍ 9-12/2020

Letošní podzim pokračuje oblíbené čtvrteční cvičení - přijďte si protáhnout

svá tělíčka s lektorkami: Luckou Hladkou a Mirkou Kysílkovou.

Začínáme 10.9.2020!

Rezervace je možná až po 24.8.2020 telefonicky nebo pak osobně na recepci Baby Clubu, počet míst je omezen. 

Více informací naleznete na letáčku níže.

 


obrázek


PÍSNIČKA 9-12/2020

V září každou středu opět pokračuje oblíbená písnička s Evičkou Poprovou. Začínáme 9.9.2020!

Počet míst je omezen, proto je nutná rezervace po 24.8.2020 na recepci Baby Clubu, telefonicky nebo osobně.

Poznámka: první dvě lekce (9.9.2020 a 16.9.2020 se uskuteční pod vedením Lucky Douděrové :-)

Více informací naleznete na letáčku níže.


obrázek


CVIČENÍ DĚTÍ BEZ RODIČŮ 9-12/2020

CVIČENÍ DĚTÍ STARŠÍCH 3 LET - BEZ RODIČŮ je stále v naší nabídce. Hanka Lingrová se bude těšit na Vaše děti :-)

Začínáme 10.9.2020, v tomto kurzu je 12 vstupů za 1.200,- Kč. Permanentka je přenosná. 

Rezervace je možná po 24.8.2020 telefonicky nebo osobně na recepci Baby Clubu. 

Více informací naleznete na letáčku níže.


obrázek


VOLNÉ PLAVÁNÍ - září 2020

Vážení klienti,

začátkem září je opět možné využít hodin volného plavání v níže uvedených termínech a časech. 

ÚTERÝ 8.9.2020                         9.00  - 11.00 hod. (2 HODINY)

STŘEDA 9.9.2020                       9.00  - 10.00 hod. (1 HODINA)

ČTVRTEK 10.9.2020                   9.00  - 10.00 hod. (1 HODINA)

Opět platí max. 15 osob v bazénu!

Rezervovat Vámi vybrané termíny je možné na tel. čísle 325 518 026 nebo 739 488 901, počet míst je omezen!

Rezervační poplatek je 100,- Kč.KURZ 09-12/2020

Milé maminky, tatínkové a plaváčci,

již pro Vás chytáme podzimní kurz září až prosinec 2020 - budeme se na Vás a Vaše děti těšit!

Více informací naleznete v letáčku. 

AquaBella tým


obrázek


INSTRUKTOR/KA PLAVÁNÍ - nabídka spolupráce

Vážení rodiče, klienti a přátelé AquaBelly, 
 
do našeho týmu plaveckých lektorů hledáme nové posily
 
Pokud máte kladný vztah k dětem, chcete se v tomto oboru vzdělávat a své získané dovednosti předávat nové generaci, kontaktujte nás pro bližší informace na e-mail: loudova@aquabella.cz
 
za AquaBella Baby Club 
MUDr. Pavla Loudová
 
 

 CVIČENÍ MIMINKA

Hurá - nakonec se nám pro Vás a Vaše děti podařilo připravit i časově omezený kurz  - CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI s Luckou Hladkou (věkově pro miminka od cca 3 do 6 měsíců). 

Pro velký zájem jsme přidali další skupinu, od 19.6.2020 se cvičení koná v 8:30 a v 9:00 - máme ještě pár volných míst!

Více naleznete na přiloženém letáku.

Přihlášky telefonicky na recepci tel.: +420 325 518 026, +420 739 488 901

Těšíme se na Vás!


obrázek


BONUSOVÉ LEKCE - ČERVEN 2020

Vážení a milí klienti AquaBelly,

s potěšením Vám oznamujeme, že všechna hygienická a režimová opatření, která byla z  doporučení vyšších orgánů nařízena, se nám daří dodržovat! Během tří týdnu znovuzahájení provozu centra jsme se nesetkali s jejich porušováním a bylo možné tak doplavat karanténou přerušený kurz 1-3/2020.

Za Vaši spolupráci a součinnost Vám chceme skutečně upřímně poděkovat. Velmi si toho vážíme.

Vzhledem k dalšímu plošnému rozvolňování restriktivních opatření, pozitivnímu přístupu našich instruktorek i celého týmu, který se na Vás v době karantény opravdu těšil J, jsme se rozhodli v příštím týdnu nabídnout jednotlivé bonusové lekce, které budou vedeny lektorkou.  Jedná se zatím o tyto dny o 16. 6. 2020, 18. 6.2020, 19. 6. 2020 a 26. 6. 2020.

Rozpis lekcí je připraven v ON-LINE systému AUKSYS, v záložce KALENDÁŘ KURZŮ se Vám zobrazí jednotlivé dny, na které je možné se přihlásit.  V kalendáři kurzů uvidíte jen lekce 7 dní dopředu (tzn. 16. 6. 2020 se zobrazí již nyní, 18. 6. 2020 (se zobrazí 12. 6.) a 19. 6. 2020 (se zobrazí 13. 6.) atd. Pokud Vám s přihlašováním můžeme být nápomocni, kontaktujte nás na tel. +420 325 518 026, +420 739 488 901 nebo e-mailu: recepce@aquabella.cz

Dle Vašeho zájmu a naplnění těchto bonusových hodin bychom operativně další vedené lekce přidávali i v týdnu od 22. 6. 2020. Prosíme tedy o včasnou rezervaci, abychom mohli pružně zareagovat v případě zvýšené poptávky jednotlivých věkových skupin, lekce přidávat či naopak některé stornovat.

Důležité informace:

 1.     Lekce jsou uspořádány dle věkového rozpětí (uveden měsíc a rok narození dítěte) a plaveckých dovedností (počtu odplavaných kurzů) – je možné se na ně libovolně přihlašovat.

 2.     Vedená lekce lektorkou se bude konat v případě, že svoji účast přihlásí nejméně 3 účastníci (pokud méně – pak se bude konat pouze volné plavání).

 3.     I na tyto vedené bonusové lekce je možno využít Vaše omluvené náhrady z kurzů9-12/2019 i 1-3/2020.

 4.     Pokud již Vaše všechny lekce odchozené a přesto byste si rádi přišli zaplavat, nabízíme Vám možnost zaplatit si jednotlivou lekci za zvýhodněnou cenu 300,- Kč.    

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pavla Loudová a AquaBella týmJEDNODENNÍ PLAVECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ - ČERVEN

INTENZIVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - vždy jeden den (STŘEDA), které je určeno dětem starším 5ti let (plavce i neplavce :-)

Nabízáme další termín oblíbenehé soustředění, a to:  24.6.2020

Cena za jeden den: 950,- Kč

Cena zahrnuje 2x denně plavecká výuka, hry a cvičení v tělocvičně i venku, malování a tvoření, 4x denně jídlo a pitný režim

Rezervace co nejdříve, počet míst je omezen.  

Na termín 17.6. zbývá pár posledních volných míst - tak neváhejte!

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. číslech:

+420 739 488 901, +420 325 518 026

nebo na recepci, popř. na emailové adrese:

aquabella@aquabella.cz

Těšíme se na Vás a Vaše děti!


obrázek


CVIČENÍ - ČTVRTEK

MÁME PRO VÁS A VAŠE DĚTI PŘIPRAVENO NA KONEC ČERVNA 2020 TYTO AKTIVITY

 

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI v termínech 11.6., 18.6, a 25.6.2020, cena 225,- Kč za 3 lekce

s Luckou Hladkou v těchto časech

 • 08:30 – 09:00       „miminka“
 • 09:05 – 09:35       „začínající lezci“
 • 09:40 – 10:10       „začínající chodci a lezci“

s Mirkou Kysílkovou v těchto časech

 • 10:30 – 11:00       „chodci“
 • 11:05 – 11:35       cca  2 roky
 • 11:40 – 12:10       cca  3 roky

 

CVIČENÍ DĚTÍ BEZ RODIČŮ v termínech 11.6., 18.6, a 25.6.2020, cena 300,- Kč za 3 lekce

s Hankou Lingrovou v těchto časech

 • 15:00 – 16:00       3 – 6 let


Rezervace telefonicky nebo e-mailem na recepci tel. +420 325 518 026, +420 739 488 901, e-mail: recepce@aquabella.cz

Těšíme se! AKTUÁLNĚ - začínáme od 25.5.2020

Zdravíme všechny naše příznivce!
v příloze naleznete informace k obnovení provozu centra - od 25.5.2020!
 
Pokud budete potřebovat nějaké další doplnění či něco dořešit, kontaktujte nás:
 
Koordinátorka lekcí plavání - Michaela Poupě, tel. 775 075 330, e-mail: michaela.poupe@aquabella.cz
 

Provozní záležitosti - Jiřina Hromádková tel. 725 897 237, e-mail: jirina.hromadkova@aquabella.cz

 

Jednatelka - MUDr. Pavla Loudová, e-mail: loudova@aquabella.cz    
 


obrázek


INFORMACE - SOUČASNÁ SITUACE

Vážení a milí, velcí i malí klienti AquaBelly,

vzhledem k nastalým událostem posledních dnů, nouzovému stavu na území celé České republiky a omezenému pohybu osob, se prakticky celá naše země dostala do krizové situace.

Moc bych Vám přála za celý náš kolektiv, abyste i v těchto nelehkých a pro mnoho z Vás velmi obtížných chvílích neztráceli ono pověstné světlo na konci tunelu. Zachovávali si klidnou mysl, abyste danou situací nebyli poškozeni s velkou finanční újmou či dokonce na zdraví Vašem či Vašich blízkých. 

Po třinácti letech provozování našeho Baby Clubu jsem byla i já nucena z rozhodnutí vlády prostory AquaBelly uzavřít. Bohužel nikdo z nás v tuto chvíli opravdu netuší, jaký bude další vývoj událostí. Chtěla bych Vás tak požádat o trpělivost a shovívavost. 

V TUTO CHVÍLI CENTRUM UZAVŘENO KOMPLETNĚ, mé kolegyně - paní Jiřina Hromádková a paní Michaela Poupě jsou Vám k dispozici na telefonu, a to v pracovní době (pondělí – pátek, 9.00 – 16.00 hod.), případně je můžete kontaktovat na jejich e-mailu. 

Jakmile bude situace jasnější a budeme mít konkrétní datum zahájení provozu, budeme Vás všechny informovat formou hromadného e-mailu. Sledujte i naše webové stránky www.aquabella.cz záložka AKTUALITY a  FACEBOOK, kde naleznete aktuální zprávy.

 

Zde jsem si dovolila shrnout to podstatné:

 1. Není potřeba své lekce omlouvat v systému AUKSYS.
 2. Pokud jste ještě neuhradili zálohu na další kurz, nemusíte tak činit.
 3. O uhrazené lekce plavání ze stávajícího kurzu 2020/01-03 nepřicházíte, po znovu zahájení provozu bude          provozovatelem poskytnut prostor pro jejich čerpání – a to v delším časovém horizontu (předpokládáme do konce roku 2020)
 4. Nepřicházíte ani o zálohu či zaplacené kurzovné 2020/04-06, po znovu zahájení provozu centra budete informováni, jakým způsobem se bude postupovat (možnost prodloužení kurzu do července 2020, možnost krácení plateb, odečet z kurzovného 9-12/2020 atd.)
 5. Klientům se převádí veškeré zaplacené zálohy (rezervace vodnických sobot, plánové pronájmy centra) i když už například termín předpokládané akce vypršel.
 6. Přihlašování do kurzů probíhá nadále bez omezení, i když si nejsme vědomy, kdy bude provoz obnoven.

 

Koordinátorka lekcí plavání – Michaela Poupě,

tel. 775 075 330, e-mail: michaela.poupe@aquabella.cz

 

Provozní záležitosti - Jiřina Hromádková

tel. 725 897 237, e-mail: jirina.hromadkova@aquabella.cz

 

Podle slov klasika si často člověk uvědomí co má, jakou pro něj mají určité věci, osoby či události cenu ve chvíli, kdy je ztrácí. I já jsem si uvědomila, jak moc mám AquaBellu ráda, kolik úžasných lidí jsem díky provozování centra poznala a s kolika báječnými kolegyněmi a kolegy jsem měla možnost pracovat.

Všem bych Vám chtěla poděkovat za to, že jste tu s námi a dali jste nám svou důvěru. Věřte, že udělám maximum, abych Vás nezklamala. Doufám a přeji si, abychom se i nadále setkávali v centru, které je přátelské, otevřené, inspirující a živé.

 

S pozdravem a přáním všeho dobrého

 

MUDr. Pavla Loudová, jednatelka

e-mail: loudova@aquabella.cz  INFORMACE - OBNOVENÍ PROVOZU CENTRA

Vážení a milí klienti AquaBelly, naši úžasní plaváčci,

rádi bychom Vás informovali o vývoji situace stran znovuzahájení provozu v AquaBella Baby Clubu. I přes uveřejnění plánu uvolňování restrikcí vládou ČR není dosud přesně specifikováno, kdy budou moci zahájit svůj provoz bazénová centra. 

V tuto chvíli na náš dotaz nebyla schopna erudovaně odpovědět ani hygienická stanice Středočeského kraje. Spíše  v tuto chvíli tušíme, že budeme  moci provoz zahájit v poslední vlně uvolňování – tedy v týdnu
od 8.června 2020.
 

Jak tedy budeme postupovat?

Připravili jsme pro Vás návrh plánu o znovuzahájení provozu centra, který však kdykoliv může být změněn dle aktuální situace.     

1.  Od pondělí   8.6.2020  pojedeme dle rozpisu z kurzů 2020/01-03 a budete tak mít možnost plně si vynahradit neodplavené lekce z tohoto kurzu včetně náhrad od září 2019. Řádné dokončení kurzu plavání 2020/01-03 bude v pátek 26.6.2020.   

Omluvené lekce si budete moci vybrat ještě během volného plavání, které je plánováno během června a července 2020.

Počátkem června 2020 bude připraven v Auksysu rozpis Vašich lekcí, tak, jak byly organizovány v kurzu leden-březen 2020. Prosíme Vás o omluvy, v případě, že budete vědět, že na lekce nedorazíte.

2. Klienti, kteří byly zapsáni na sobotní kurz od 14.3.2020 budou informováni o náhradách lekcí v samostatném mailu.

3. Zaplacené kurzy 2020/04-09 budou plně převedeny do kurzu 2020/09-12. Klientům, kteří nebudou chtít využít převedení kurzovného nabízíme vrácení celého obnosu peněz (- 100 Kč storno manipulační poplatek) 

či vystavení poukázky v plné hodnotě kurzovného na všechny služby centra (mino prodej zboží) s prodlouženou splatností do června 2022.  

4. Klientům a klientkám, kteří docházeli na kurzy vaniček a kurzy těhotenského plavání nabízíme také možnost výběru dárkových poukázek či převedení kurzovného v plné výši do podzimního kurzu.

5. Letní plánované aktivity - plavecké soustředění, příměstské tábory prozatím nejsme schopni říci, zda budeme moci otevřít, nicméně počítáme s uskutečněním dle plánovaného rozvrhu. 

Pokud jste ještě neprovedli platbu, prosím vyčkejte, peníze prozatím neposílejte.

6. Zvažuje pro Vás možnost organizace letních vedených lekcí v červenci a srpnu. V tuto chvíli bychom rádi zjistili, zda o tuto službu bude mezi Vámi zájem.  Pokud ano, kontaktujte paní Míšu Poupě na mail michaela.poupe@aquabella.cz.       

7. V případě, že chcete kurz 2020/04-06, který je již uhrazen, stornovat a požadujete vrácení peněz, kontaktujte paní Jiřinu Hromádkovou na mail jirina.hromadkova@aquabella.cz.

8. Pokud máte již vystavenou poukázku s omezenou platností a nebylo Vám umožněno její čerpání, bude její platnost po domluvě prodloužena.

 

Věřím, že celou situaci společně zvládneme a budeme Vám nadále nabízet naše služby.

 

Přejeme Vám spoustu zdraví, pevné nervy a optimismus.

 

Za celý kolektiv

 

MUDr. Pavla Loudová – jednatelka

Jiřina Hromádková – provozní záležitosti

Míša Poupě – péče o klienty     DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - PŘERUŠENÍ PROVOZU!

Vážení klienti,
musíme Vás informovat, že v souladu s usnesením Vlády ČR a kvůli vyhlášení "NOUZOVÉHO STAVU" se přerušují všechny lekce
v AquaBella Baby Clubu.
Týká se to plaveckých kurzů, cvičení, rytmické výchovy i dalších akcí.
O dalším postupu Vás budeme v co nejkratší době informovat, sledujte prosím aktuální zprávy na našich internetových stránkách a na facebooku.
 
Děkujeme za pochopení
 
MUDr. Pavla Loudová
jednatelkaKOUČINK PRO ŽENY

Rádi bychom Vás pozvali na skupinový koučink pro ženy s Janou Šneeweisovou.
Ukázka proběhne v prostorách AquaBelly 9.2.2020 od 14:30 a bude ZDARMA.
Bližší informace naleznete v přiloženém letáku.


obrázek


LETNÍ AKCE 2020

Pro všechny holky a kluky budeme připravovat oblíbené PLAVECKÁ SOUSTŘEDĚNÍ a PRÁZDNINOVÉ ŠKOLIČKY.

Plavecké soustředění pro děti od 5 let se bude konat ve dvou termínech:

I. termín 1.7. do 2.7.2020 

I. termín  8.7 do 9.7. 2020 

Intenzivní výuka plavání 2 x denně, hry v tělocvičně (v případě hezkého počasí i venku), tvoření a spousta další zábavy, dobrovolné přespání, 5x denně jídlo a pitný režim.

Cena: 1.900,- Kč (2 dny), sleva sourozenec 20%

 ------------------------------------------------------------------------------------------

 

Školička pro děti ve věku od 3 do 8 let se bude konat opět ve dvou turnusech:

Termíny:    I. ŠKOLIČKA 13.-17.7.2020

                   II. ŠKOLIČKA 20.-24.7.2020

Cena: 2.900,- Kč (5 dnů), sleva sourozenec 20%

O prázdninové školičce hrajeme celotýdenní táborovou tematickou hra (námět dětem a rodičům prozradíme v motivačním dopise, který přijde poštou před zahájením školičky). Dále se děti mohou těšit na sportování v tělocvičně vybavené sportovním nářadím, na zpívání a hry s Orffovými hudebními nástroji, na společné tvoření a malování… Bude – li nám počasí přát, vypravíme se na výlet. Odpoledne je pro děti připraveno řádění v bazénu se zkušenými instruktorkami plavání a noční dobrodružné (dobrovolné) přespání v Baby Clubu ze čtvrtka na pátek.

Více podrobnějších informací na přoložených letácích.

REZERVACE osobně na recepci Baby Clubu nebo na telefonních číslech: 739 488 901, 325 518 026.


obrázek


TĚHOTENSKÉ PLAVÁNÍ

s MUDr. Pavlou Loudovou

Náplň lekcí:

Zaměřujeme se na:

 •       dýchací systém
 •       oběhový systém
 •       svalstvo dna pánevního
 •       břišní, zádové a prsní svalstvo
 •       správné držení těla

Na jednotlivé lekce je vhodné si místo rezervovat na recepci Baby Clubu AquaBella, telefonicky na čísle 325 518 026 nebo sms zprávou na číslo 739 488 901.

Více informací naleznete v přiloženém letáku - těšíme se na Vás!


obrázek


FOCENÍ POD VODOU

HURÁ UŽ JE TU ZASE - FOTOGRAFOVÁVÁNÍ POD VODOU, které proběhne v neděli 10.11.2019.

Více informací naleznete na přiloženém letáčku.

Na tuto akci je nutná předchozí rezervace na recepci Baby Clubu, tel. 325 518 026 nebo 739 488 901.

 

Těšíme se na Vás!


obrázek


MIKULÁŠSKÁ - 6.12.2019

Rok se s rokem sešel - a už je tu opět XII. MIKULÁŠSKÝ REJ

který se koná v sobotu 6. prosince 2019 od 15:00 do 19:00 hod.

Zveme Vás i Vaše děti - počet míst je omezen, proto je rezervace na recepci nutná!

Více informací naleznete na přiloženém letáku.

Těšíme se na Vás!

 


obrázek


WORKSHOP - nošení v šátku

V pátek 1.11.2019 se bude konat ve spolupráci s firmou VATANAI workshop,

nutná rezervace na tel. 736 299 575 - Lucie Douděrová,

bližší informace naleznete na přiloženém letáčku.


Těšíme se na Vás a Vaše děti!


obrázek


VÝTVARKA - 9-12/2019

VÝTVARNÉ TVOŘENÍ PRO DĚTI S PRVKY ARTEFILETIKY

pod vedením Irenky Kohoutové


 • začínáme 19.9.2019

 • čtvrtek 16:15 – 17:45 hodin pro děti od cca 4,5 let

 • Cena: 1900,- Kč / pololetí


Více informací na telefonním čísle 603 810 028.

 BABY MAMA JÓGA

Každé pondělí od 9.9.2019 do 2.12.2019 v AquaBella Baby Clubu opět cvičí Marcelka Martínková Baby-Mama jógu.

A že je mistrem ve svém oboru zjistíte již na první lekci :o)

Více informací najdete na přiložením letáku.

 


obrázek


AQUABELLA POMÁHÁ

Vážení a milí klienti a všichni přátelé a příznivci AquaBelly,

ráda bych Vás informovala o mém dlouhodobém plánu, který letošním jarem dostal konkrétní tvar a obsah. Projekt jsem nazvala AquaBella POMÁHÁ“ a kromě každoroční sbírky pro Konto Bariéry bych v AquaBelle ráda nabídla pomocnou ruku i Vám, našim klientům či někomu ve Vašem okolí. Každý se v životě můžeme dostat do situace, kdy se všechno otočí vzhůru nohama, potká nás nějaká nečekaná událost - ztráta zaměstnání, dlouhodobá nemoc, problémy v rodině, mimořádné výdaje.  V tu chvíli pak jdou některé finančně nákladnější a pro život ne nezbytně nutné aktivity logicky stranou. A plavání v AquaBelle mezi takové může patřit.  Pokud byste tedy
o někom takovém věděli, či se sami do podobné situace dostali, nabízím pro jednoho či dva plaváčky v každém kurzu úlevu
na kurzovném.  

V jarním kurzu jsme se rozhodli pomoci rodičům malé Míši, která vodu miluje a jejíž tatínek, vozíčkář, musel na nezbytně nutnou operaci, která ho vyřadila na určitou dobu z pracovního procesu. 

A jakým způsobem je možné si požádat?  Stačí poslat Vaši žádost s odůvodněním na můj e-mail: loudova@aquabella.cz. Věřím, že nabízená pomoc nebude zneužívána. Jsem si vědoma, že nemůžeme uspokojit všechny potřebné, ale rádi vneseme alespoň trošku radosti a pomoci pro několik plaváčků za rok. 

S přáním všeho dobrého

za celý kolektiv AquaBelly

MUDr. Pavla Loudová

jednatelka


obrázek


REGISTRACE SOUROZENCŮ V ON-LINE SYSTÉMU AUKSYS

Vážení klienti,
rádi bychom Vás informovali o tom, jak postupovat při registraci sourozenců. V našem systému vám pro administraci, omluvy a přihlašování náhrad postačí jediná e-mailová adresa. Rozhodně bychom nechtěli, abyste se na každého plaváčka přihlašovali zvlášť, systém by vás navíc nerozpoznal jako jednu rodinu, rozesílal by vám zprávy duplicitně atd.
Zároveň Vás chceme požádat, abyste se v současné chvíli registrovali, pouze pokud pokračujete v kurzu 9-12 2019, pokud tento kurz přeskakujete (chystáte se pokračovat až v zimě 2020) s registrací prosím počkejte.
Děkujeme.

Správná registrace sourozence - postup:

1. https://aquabella.auksys.com/master/

2. Nová registrace - pokud jste už registraci provedli, nebo dokonce vyplnili za každého plaváčka zvlášť, vyberte jeden z účtu, jehož email je pro vás nejpohodlnější, přihlaste se a doplňte prosím veškeré údaje (nastavení uživatelů, editace zákazníka), pokud jste tak neučinili při vaší první registraci a přeskočte na bod 6.).

 3. Vyplňte kompletně celý formulář (omlouváme se, ve formuláři jsou chybně uvedené povinné údaje) je opravdu nutné vyplnit veškeré údaje kvůli kontrole plateb, kontakt alespoň na jednoho zákonného zástupce, včetně telefonních čísel a adresy, zaškrtnout polička pro povolení zasílání sms a emailu, jinak vás nebudeme moci informovat a kontaktovat vás ohledně změn a náhrad)

4. Registrujte se a vyčkejte, až vám na zadaný email přijde vygenerované heslo

5. Přihlaste se

6. V horní liště klikněte na NÁHRADOVÝ SYSTÉM

7. Nastavení uživatelů

8. PŘIDAT NOVÉHO ZÁKAZNÍKA POD TENTO ÚČET

9. Vyplňte jméno a datum narození plaváčka, ostatní máme již uloženo z předchozí registrace.
Tímto způsobem vás systém chápe jako jednu rodinu a i princip přihlašování a administrace pro vás bude podstatně jednodušší.

V nastavení uživatelů mimo jiné naleznete i změnu hesla, kterou můžeme pro pohodlnější přihlášení jen doporučit.

Poprosíme rodiče, kteří se stihli zaregistrovat pod několik emailových adres aby si vybrali hlavní účet, doplnili k němu sourozence výše uvedeným způsobem. Duplicity budou následně smazány.

Pokud by nastaly další komplikace ohledně registrace, nebojte se nás kontaktovat, snažíme se Vám systém představit tak, aby Vám byl co nejpohodlnější.

Popis včetně obrázků naleznete v přiloženém souboru.


obrázek


SWIM AND HELP - 2019

SOBOTA 15.6.2019 od 10.00 do 16.00hod.

Přijďte si k nám zadovádět před prázdninami a podpořit dobrou věc v rámci projektu "AquaBella POMÁHÁ" - SWIM AND HELP!

Vybranými finančními prostředky podpoříme Filipa S. - jeho příběh naleznete zde: 

https://www.kontobariery.cz/Komu-pomahame/Komu-muzete-pomoci/Filip-S.aspx

Co na vás všechny čeká?

Překážková dráha v tělocvičně, dovádění v bazénu, malý dáreček jako poděkování za Vaši účast.

Vstupné:

bazén 45 minut + pobyt v tělocvičně dítě 80Kč dospělí 120Kč, rodinné vstupné 2+2 (příp. 1+3)  350Kč, pobyt pouze v tělocvičně dítě v doprovodu dospělého 50 Kč

Poznámka: při této akci není možné vybírat si náhrady za omluvené a neodplavané lekce

Rezervace nutná (počet míst je kapacitně omezen) na tel. číslech 325 518 026, 739 488 901 nebo osobně na recepci Baby Clubu.


obrázek


CVIČENÍ PRO ŽENY

Nově nabízíme každý čtvrtek CVIČENÍ PRO ŽENY od 18.15 do 19.15hod. - kurzy vede Nicol Šedivá, v případě zájmu si místo zarezervujte na recepci.

Všechny potřebné infraomce naleznete v přiloženém letáčku.


obrázek


OMLUVY A NÁHRADY


obrázek


ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ NA MÍČÍCH PRO DOSPÉLÉ

AquaBella Vás zve na "Zdravotní cvičení na velkých míčích" s Mgr. Janou Havránkovou :)


obrázek